obuv

obuv eshop
vstup do eshopu obuv zde :

 

 

 

outdoor obuv nebo kroksy pro všechny a levně !

Využijte naší širokou nabídku dámské, pánské a dětské obuvi. Naše nabídka : taktická a outdoor, sportovní obuv, boty, tenisky, kroksy a kroxy, pantofle, gumáky, holínky, pracovní obuv, přezůvky do školy a jiné … U nás najdete jen kvalitní boty a ještě k tomu i za dobrou cenu. V nabídce máme obuv do domácnosti jako jsou pantofle a přezůvky. Z outdoor máme k dispozici taktickou obuv jako vojenské kanady. Na léto nabízíme kroxy, sandály, žabky, provzdušněnou obuv s větracími otvory, nebo známé kroksy. No a pro ostatní všechny možné boty. A doplňky k obuvi, tkaničky do bot, protiskluzové návleky, leštící kartáče, hydrofobní a impregnační krémy, vyměnitelné vložky do sněhulí, zdravotní vložky do bot … a mnohé jiné.

OBUV dámská, pánská a dětská: taktická a outdoor do přírody, maskáčové a bílé tenisky, boty, holínky, žabky, gumáky a galoše, speciálně pro rybáře „brodící boty“ dále pantofle do domácnosti nebo do práce, kroksy nebo sandály na léto, pro děti cvičky do školy, pracovní do práce nebo na stavbu a také bílou obuv pro zdravotníky a zaměstnaných v gastronomii …

DOPLŇKY k OBUVI : tkaničky do bot, kartáče a hydrofobní krémy a impregnace, protiskluzové návleky, čisticí a lešticí kartáče na obuv, zdravotní nebo vyjímatelné vložky do bot, vložky do sněhulí, ponožky a podkolenky, nebo i nazouváky či zásypy na nohy … 


tenisky

tenisky
maskáčové tenisky

Pokud hledáte vhodnou a lehkou obuv na běžné aktivity spojené s procházkami, nakupováním, či na méně náročnější sportovní aktivity, určitě Vám doporučujeme naše maskáčové tenisky. Jde o lehkou sportovní obuv, která je většinou lepená, s podrážkou z pružné gumy, nebo jiného syntetického materiálu a podšívkou z textilu. Maskáčové tenisky jsou vhodné i jako módní, protože se skvěle sladí s různým jiným oblečením ale hlavně s maskáčovým oblečením a tak si můžete vytvořit nový outfit. Maskáčové tenisky jsou vhodné pro děti, muže i ženy a jejich nesmírnou výhodou je jejich pohodlnost a celková nízká hmotnost. Neváhejte a prohlédněte si naši kompletní nabídku v našem eshopu, protože tam najdete mnohé barevné variace, modely a hlavně skvělé ceny na maskáčové tenisky. Tato obuv je vhodná pro všechny, tedy jak pro ženy, tak pro muže a děti.


vojenské kanady vz.60

vojenske kanady
kanady vz. 60


Kanady jsou druhem pevné, nadkotníkové obuvi, která bývá zpravidla vyrobena z přírodní kůže nebo usně.  Jejich výhoda spočívá ve voděodolnosti a udržování teploty chodidel. Především je využívána jako obuv do náročných terénů a také jako výstroj pro armádu a policejní jednotky. Je to i obuv vhodná na turistiku a na túry do těžkých terénů. Pokud hledáte kvalitní taktické boty, tak Vám určitě doporučujeme vojenské kanady vz.60 tento typ byl používán aj v bývalé ČSLA a byl zařazen jako vojenská obuv pro vojáky základní vojenské služby, zatímco důstojníci měli přidělenou ještě o něco lepší obuv s označením kanady vz 62 Tato obuv je vyrobena podle originální obuvi. Vojenské kanady vz.60 se těší velké oblíbenosti mezi členy security služby, myslivce, milovníky outdoor turistiky, ale i během taktických her jako paintball nebo airsoft. Také se používají na prácu v domácnosti na zahrádkách, nebo na chalupe. Kanady vz.60 jsou celokožený boty z hovězí usně, v horní části mají přezky na zpevnění obuvi a samozřejmě i se šněrováním. Je vhodné je po nějakém čase nakonzervovat konzervačním olejem, aby zůstala měkká a vláčná. U nás najdete i jinou taktickou obuv, kterou prodáváme za skvělé ceny a ve výborné kvalitě !


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.