nože

lovecké nože a kapesní nože na outdoorové používání – levně

noze eshop
nože do eshopu ZDE :

 

 

 

 

U nás v našem e-shopu najdete různé typy nožů, ať už jde o klasický kapesní nůž, univerzální nůž, nebo speciální nůž motýlek, karambit, multifunkční, vystřelovací, vyklápěcí a skládací nůž. Takové nože jsou opravdu velmi šikovným pomocníkem pro všechny houbaře, rybáře, lesníky nebo i pro využití v domácnosti. Multifunkční nožíky ocení hlavně rybáři, který si s takovým nožem mohou např. otevřít konzervu a s pomocí vyklopením lžičky nebo vidličky ji následně sníst. Moderní a oblíbené jsou speciální a tak trochu exotické nože typu karambit přezdívané také jako „medvědí dráp“, který má viditelně zakřivenou nebo zahnutou čepel, ergonomickou rukojeť a obyčejně disponuje alespoň jedním bezpečnostním kroužkem. Značnou pozornost a velkou slávu tomuto noži udělala počítačová hra CS GO.  V nabídce máme i švýcarské kapesní nože s množstvím funkcí. S tímto kapesním otevíracím nožem můžete dělat téměř cokoliv, můžete s ním řezat, sekat, stříhat, nakrájíte ním různé suroviny, otevřete láhev, nebo jej můžete použít i jako pilník a pod. Jiné multifunkční kapesní nože lze použít i jako příbor. V nabídce máme i survival nože přežití s paracord šňůrou, kompasem, křesadlem nebo zápalkami, které jsou důmyslně ukryté v rukojeti.

Lovecké nože jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří mají rádi procházky v přírodě. V nabídce máme lovecké nože a nožíky s motivy, které jsou zaměřeny pro myslivce, nebo také s čepelí s vyobrazením jelena, nebo jiné divoké zvěře, nebo s rukojetí s imitací paroží. Na neočekávané situace nabízíme nože s pilkou nebo Survival s paracord šňůrou, vhodné na přežití. Vhodné jako skvělý dárek pro muže : myslivce, lesníky apod.


nože
lovecký nůž COLUMBIA

 

naše nabídka …

Všechny nože nabízíme za opravdu bezkonkurenční ceny a proto neváhejte a navštivte náš e-shop. Vyberte si svůj model a druh a můžete se spolehnout na extra rychlé dodání. 95% zboží máme trvale na skladě, objednávky přijaté do 14.00 hod. jsou zpracovány a expedovány ještě v tento den, bezproblémová výměna zboží, či vrácení peněz je u  nás samozřejmostí. Máme i kamennou prodejnu, v níž se nacházejí všechny produkty, které jsou dostupné online. Na naší stránce tedy najdete různé kapesní a lovecké nože a balisong motýlky, multifunkční nože, vrhací hvězdice a sekerky na nácvik vrhacích technik a také různé mačety do lesa, kukri, vojenské bodáky a bajonety na dekorace do bytu, nebo do vaší klubovny, dýky, meče, karambity, kordy, šavle, sekáče, dekorační meče „katany“ a jiné. Kromě nožů máme v naší nabídce i outdoor vybavení do přírody. Nabízíme stany a vojenské spacáky, karimatky, kempové stoly a židle, termosky, batohy, tašky, polní láhve, dalekohledy, polní vařiče, křesadla a zapalovače, kompasy a buzoly a mnohé jiné.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.