maskáče

Maskáče a maskáčové kalhoty levně

maskace eshop
maskáče do ESHOPU zde :

 

 

 

 

Maskáčové oblečení z našeho army shopu sk jsou vhodné nejen do přírody, kemping či na chatu, zahradu, ale i jako pohodlné oblečení na různé sportovní aktivity. V poslední době se maskace a maskáčové oblečení stále více stává vhodnou alternativou k běžnému oblečení. Toto oblečení je skvělé nejen do přírody, stanování, kempování či na chatu, chalupu nebo zahradu, ale právě při vhodném a dobrém sladění barevné kombinace, mohou být maskáče dokonce i elegentné a stylové. Maskáče jsou oblíbeným oblečením zejména rybářů, lesníky, myslivce, turisty, ale v poslední době se s ním stále častěji můžeme setkat i na ulicích, na procházkách, či v práci. Jde o vynikající oblečení a z naší široké nabídky si určitě vyberete nějaký zajímavý kousek. Rovněž si vyberete z klasických maskáčových kalhot, nebo z digitálních maskáčových vzorů.

K oblíbeným a k nejprodávanějším produktům patří i vojenské camouflage maskáčové trička s krátkým nebo s dlouhým rukávem, které jsou vyrobeny pouze z kvalitních a pohodlných materiálů, většinou ze 100% bavlny dlouhé military maskáčový kalhoty a také 3/4 kapri kalhoty „kraťasy“ šortky, pouze v těch nejoblíbenějších maskáčových variantách a vzorech.


maskacova bunda
Maskáčová bunda QF camo woodland

 Maskáče a historie

Nápady splynutí člověka s okolím tu vždy byla již od dávných dob, avšak maskovací oblečení a maskáče jsou velmi mladý pojem. Změny v maskovaní vojáků přišli kolem roku 1850, kdy britský vojáci v Indii byli nuceni změnit své červené uniformy na přirozenější barvu, čímž vznikla nová barva Khaki, která se stala standardní vojenskou barvou oblečení. Tento nový nápad se ujal po celém světě. Avšak do vypuknutí první světové války ještě mnoho armád používalo starý systém pestrého oblékání vojáků. Postupem času se začal v jednotlivých armádách doslova boj o to, kdo přijde s lepším maskovacím nápadem a tak postupně vznikly maskáčové vzory, které známe dnes.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.