boxer na ruku

boxer na ruku jako účinný prostředek sebeobrany …

boxer na ruku eshop
Vstup do ESHOPU boxer na ruku ZDE

 

 

 

Chcete-li se účinně bránit před hrozícím útokem lidí, ať před divokou zvěří, musíte použít také adekvátní prostředky na sebeobranu. Mezi takové prostředky můžeme zařadit např., teleskopický obušek, slzný sprej nebo taky kaser, sebeobranný boxer na ruku, paralyzér s baterkou, plynovou pistoli nebo vhodný kubotan, nebo můžete jednoduše improvizovat s tím co máte právě po ruce. Účinný prostředek sebeobrany je boxer na ruku. Řekněme si něco o tomto nenápadném prostředku. Podstatou původního účelu boxeru byla zbraň a byl používaný již za 2. světové války americkými vojáky v případě bezprostředního kontaktu s nepřítelem a proto se mu někdy říkalo i americká pěst, hlavně ve vietnamské válce, kde ho američtí vojáci dost používali. Účelovou podstatou této zbraně je soustředit sílu úderu do jedné menší plochy a tak zvýšit již tak dost velkou ničivou účinnost. Následný účinek po použití boxera může být dost devastující a záleží na použité výchozí síly. Může přijít dokonce i k vážným zraněním. Proč ale je boxer na ruku dobrým sebeobranným prostředkem? Odpovědí je více než dost. Obranný boxer je malý a snadno se vejde do kapsy nebo do kabelky. Velkým plusem tohoto sebeobranného prostředku je jeho pořizovací cena. Dá se sehnat už za 2,5 eur což je skutečně málo, vzhledem k jeho účinnosti, takže pokud o něj i přijdete, nemusí vás to až tak mrzet. Vraťme se však ještě k jeho účinnosti. Jak jsme již zmínili, může způsobit vážné zranění, dokonce i s trvalými následky na zdraví. Takže použít boxer na ruku nebo ne? Naše jednoznačná odpověď je ano, protože ani útočníkovi nezáleží na Vašem zdraví a někdy si oběť nese trauma po celý život. Někdy stačí mít boxer jen v pozici na ruce a útočník může upustit od plánovaného útoku. Což je asi nejlepší případ využití a „použití“ boxeru. A pokud použijete boxer v případě nutné obrany nebo krajní nouze nedopouštíte se žádného trestného činu.

  •  Nutná obrana je čin, kterým odvracíte jiný přímo hrozící útok (jiným člověkem). Trestný čin provedený v nutné obraně není trestán.
  •  Krajní nouze je čin, kterým odvracíte hrozící nebezpečí či útok (živelného charakteru či útok zvířete).
  • Trestný čin provedený v krajní nouzi není trestán. V případě jakéhokoliv jiného použití se dopustíte Trestného činu a hrozí Vám odnětí svobody !

 

 


boxer na ruku

boxer na ruku
boxer na ruku s lebkami zlatý

Chcete-li chránit sebe, své nejbližší, nebo být jen připraven se preventivně bránit, tak si můžete pořídit boxer na ruku. Tento prostředek sebeobrany je velmi efektivním a účinným, avšak zároveň i nebezpečným sebeobranným prostředkem. Tento prostředek na obranu vznikl pospojováním ocelových prstenů a jeho výskyt se datuje na začátek 20. stol. Účinek boxera spočívá v tom, že zpevňuje pěst a zároveň soustřeďuje její sílu do menšího bodu, čímž i způsobuje značné zranění. Dobrým důvodem k pořízení si tohoto sebeobranného prostředku může být i fakt, že boxer na ruku je dost malý, můžete jej nosit klidně v kapse nebo v kabelce, kde nezabere téměř žádné místo. V našem eshopu se dá boxer na ruku koupit za velmi nízké ceny, již od 2,5 eur a proto neváhejte a prohlédněte si naši celou nabídku.


pepřový sprej

kaser
pepřový sprej KASER 50 ml

Skvělá obranná pomůcka je i pepřový sprej nebo taky kaser. Jeho nesmírná výhoda spočívá v několika bodech: okamžitě paralyzuje útočníka na několik minut, je snadno převoditelným a snadno se s ním manipuluje, nezpůsobuje žádné trvalé poškození a dá se použít i na vzdálenost několika metrů, mohou ho používat jak muži, tak i ženy. Nejčastěji se ve sprejích používá náplň s výtažkem kaynského koření a působí téměř okamžitě. Před použitím toho obranného prostředku je velmi důležité předem natrénovat vytažení pojistky. Při použití doporučujeme okamžitě opustit místo, protože vítr může náplň odfouknout až k Vám. Pepřový sprej Kaser je velmi účinný prostředek na sebeobranu.


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.