army shop

Army shop doplňky – levně a do 24 hod.,

army shop
ARMYSHOP vstup zde


 

 

Hledáte kvalitní a hlavně i levný army a outdoor zboží a nejlépe i s expresním dodáním již na druhý den po objednávce? A že takový není? Ale je! U nás v našem eshopu totiž najdete celou ARMY a OUTDOOR výbavu pod „jednou střechou“ a tak se okamžitě můžete vybavit kompletním vojenským a outdoorovým oblečením a doplňky! V našem army shopu najdete různé zajímavé a kvalitní produkty za opravdu výhodné ceny. Produkty jsou vhodné na různé taktické hry jako jsou např. paintball, airsoft a různé jiné strategické hry, nebo také na procházky v přírodě, na outdoorové využití či jako pěkný dárek a nebo dekorační předmět v domácnosti. Pokud nebudete spokojeni s našim zbožím, můžete ho klidně vyměnit za jiné zboží, nebo požádáte o vrácení peněz.

nože a mačety …

Velkou část naší nabídky tvoří kvalitní, ostré a moderní typy nožů jako jsou lovecké nože, kapesní nože, multifunkční, vrhací, dekorační, survival nože a jiné. Takové nože se nehodí jen v přírodě, ale i jako pomůcka v zahradě, popřípadě v domácnosti. Velkým „bratrem“ všech nožů a nožíků jsou mačety a kukri, které nabízíme v kratších ale i v delších verzích. Mačety jsou vhodné pro venkovní využití a také jako zahradní pomůcka na osekání keřů, vysoké trávy apod. Zajímavým produktem jsou také i vrhací nože nebo hvězdice, sekáče, multifunkční nože do přírody nebo survival nože s paracord šňůrou. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vydrží i náročné zacházení, proto neváhejte a objednejte si již dnes!

vojenský výprodej …

V našem army shopu je momentálně top produkt výprodej vojenských přebytků. V nabídce máme přebytky skladových zásob z bývalé armády ČSLA např., vojenské svítidlo RAS 67 baterka MY DAY nebo zánovní vojenské kanady vz 60 nebo také nový vůbec nepoužívaný vojensky spacak vz 67 záklaďácky nebo důstojnický, který je  ideální i do chladnějšího počasí. Vojenský spací pytel vz.67 nebo také VZS (označení vojáka základní služby) Tento vojenský spacák je oblíbený hlavne pro svou jednoduchost a praktičnost. Lze jej rozepnout a tím vytvořit přikrývku nebo taky podložku. Vojenský spacák tvoří 3 součásti : vrchní obal ze šusťáků s kapsou, deka larisa a lněné zelené prostěradlo. Údržba spacáku je jednoduchá, jednoduše ho rozeberte na 3 části a vyčistěte, nebo vyperte každou část zvlášť. Rozměry složeného spacáku jsou 720 mm x 340 mm x 160 mm a rozměry rozbaleného spacího pytle jsou 800 mm x 2300 mm. Součástí jsou ještě 3 nylonové pásky s kovovými oky přišité k vnějšímu obalu spacáku. Jeden na stáhnutí a dva na vytvoření uší pro zavěšení nebo připnutí k výstroji.


vojenský spacák čsľa vz. důstojnický :

vojensky spacak
spacák vojenský důstojnický ČSLA

V našem army shopu najdete různé skvělé a zajímavé produkty, které patří k výbavě každého správného ARMY nadšence. Doplňky pro airsoft a paintball, zbraně poplašné, expanzné nebo jinak znehodnocené a taky plynové, zápalky, expanzní střelivo a různou zábavnou pyrotechniku, vojenské bedny na munici a jiné doplňky, maskovací sítě a camouflage doplňky. Z army optiky máme v nabídce dalekohledy, monokuláry a puškohledy, kolimátory a lasery, batohy a tašky, polní láhve, křesadla, kompasy a buzoly, ledvinky, peněženky, odznaky, nášivky, ID štítky, vlajky a prapory, paracord náramky na ruku, klíčenky a přívěsky, autokľíčenky a přívěsky na klíče, army dekorace do bytu, retro tabule s vojenskou tématikou a mnohé jiné …

Našimi pravidelnými zákazníky jsou SBS kari, rybáři, houbaři, myslivci, lesníci, vojáci a mnoho dalších spokojených zákazníků.


plynová maska

plynová maska
plynová maska CSLA M 10

V našem eshopu najdete i různé originální vybavení ČSLA. Jedním z nich je i ochranná maska – plynová maska. Jejím hlavním úkolem je ochrana očí, dýchacích cest a celé obličeje před toxickými látkami, které se mohou šířit vzduchem. Plynová maska dokáže danou osobu ochránit před prachovými částicemi, kouřem, viry a bakteriemi a samozřejmě různými nebezpečnými plyny a toxickými látkami. Plynová maska má výhodu v tom, že nepotřebuje žádnou zásobu kyslíku nebo vzduchu. Její princip spočívá v zachycování toxických látek na filtr, nebo jejich chemickým procesem rozloží na látky, které již nejsou toxické a škodlivé. Tento produkt, jakož i další z ČSLA, jsou nepoužívané, ale byly dlouhodobě skladovány ve vojenských skladech. Plynovou masku můžete využít jako sběratelský předmět, nebo dekoraci a také ji můžete využít při malování stříkací pistolí. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.